OPP UMDS II- srovnávací a tloušťkovací frézka a čelní bruska

V pořadí již třetí generace kombinovaného dřevoobráběcího stroje v sobě slučuje funkční a estetická vylepšení.

Základní provedení stroje se skládá ze srovnávačky, protahovačky a čelní brusky. Možné je připojit přídavné adaptéry: kotoučová pila, dlabačka, frézka

Základní provedení

Základní provedení stroje se skládá ze srovnávačky, protahovačky a čelní brusky. Agregát stroje je osazen třífázovým motorem o výkonu 1,5 kW. Na přání můžeme stroj osadit motorem jednofázovým o stejném výkonu. Stojan stroje má ve své spodní části rektifikační nožičky, které můžete snadno zaměnit za pojezdová kolečka. To je zvláště vhodné v malých prostorách, kde potřebujete stroj často přemísťovat.

Podávací válce protahovačky automaticky posunují materiál. O jejich pohon se stará důmyslný převodový systém odvozený od pohonu brusného kola. Ten je zpřevodován do rychlosti 6 m/min. Válce se automaticky přizpůsobuji tloušťce hoblovaného materiálu.

Horní stoly srovnávačky umožňují srovnávání materiálu podél vodícího pravítka, které je zároveň úhlově nastavitelné. Díky tomu můžete během mžiku srážet hrany pod úhlem 45°. Delší fošny je vhodné podepřít pomocnými opěrnými válečky.

Kotouč brusky má průměr 270 mm a je vhodný pro finální broušení dřeva. Na výběr je několik zrnitostí brusných papíru, které se přidělávájí pomocí suchého zipu. Díky tomu můžete brusné papíry libovolné vyměňovat dle potřebné zrnitosti. Novinkou v sortimentu je sklopný stolek brusky, který umožňuje podélné broušení řezů do 45°.

Produkt
Jméno a příjmení*
E-Mail*
Telefon*
Dotaz k produktu