Truhlářské hoblice

Základním typem našeho výrobního sortimentu je tradiční česká hoblice KLASIK a KLASIK FORTEL s předsunutým levým svěrákem, zajišťujícím dokonalé upnutí (v celé ploše) i velkoplošných obrobků. Naše truhlářské stoly jsou vyráběny pouze z kvalitního pařeného bukového masivu a jsou přímým pokračováním výroby truhlářských ponků, které byly používány již v 19. století starými kolářskými a truhlářskými mistry.

Všechny typy truhlářských hoblic se díky masivní pracovní desce a tuhé konstrukci stojanu vyznačují výbornou stabilitou a dlouhou životností.

Zesílené typy - FORTEL jsou určeny i do nejnáročnějších provozů. Povrch je v základu upraven ekolakem nebo přírodním lněným olejem.

Ke standardnímu vybavení patří zásuvka na nářadí nebo police a 2 ks poděráků. Hoblice se dodávají nesestaveny.

Náš sortiment výrobků je zaměřen na co nejširší okruh zákazníků - jedná se především o učňovské, základní ale i mateřské školy, truhláře, restaurátory, řezbáře, kutily ad. Jsme schopni reagovat zakázkovou výrobou na Vaše speciální požadavky a individuální potřeby. (rozměry, druh dřeva, kombinace svěráků, povrchová úprava, doplňky apod.)

Katalog produktů