Tormek T-4 - Bruska nástrojů

Bruska Tormek T-4 navazuje na model T-3. Nově jsou veškeré důležité části jako motor, hřídel a univerzální opěra uloženy v odlitku ze zinkové slitiny. Tím nastavuje T-4 zcela nový level přesnosti a stability pro brusku určenou pro domácí a hobby použití. Bruska Tormek T-4 je dodávaná s kamenem na úpravu zrnitosti SP-650, měrkou úhlů WM-200, brusnou pastou PA-70, DVD a návodem k použití. K brusce si můžete zvolit příslušenství přesně podle Vašich potřeb pro broušení většiny běžných nástrojů.

Tormek T-4 - Bruska nástrojů

Již 40 let se švédská firma TORMEK AB věnuje vývoji jednoho z nejefektivnějších systému broušení ručních nástrojů. Je jedno zda potřebujete brousit řezbářská dláta, truhlářská dláta a nástroje, nebo jen nástroje běžně používané v domácnosti, pro všechny požadavky má TORMEK odpověď v podobě jediněčných upínacích přípravků. Ty tvoří ve spojení s bruskou T8 a T4 ucelený celosvětově uznávaný systém broušení.


Patentovaný systém broušení nástrojů TORMEK poskytuje možnost brousit nástroje velmi kvalitně a díky unikátnímu systému přípravků jsou nástroje broušeny velmi přesně a pod požadovaným úhlem. Systém broušení umožňuje brousit i rozličně tvarovaná soustružnická a řezbářská dláta. Broušení nástrojů probíhá ve vodní lázni, což minimalizuje přehřívání materiálu a prodlužuje životnost ostří. Možnost změnit zrnitost brusného kamene v průběhu broušení, zakončení broušení na obtahovacím koženém kotouči.

7 let záruka

Produkt
Jméno a příjmení*
E-Mail*
Telefon*
Dotaz k produktu