Tormek T 8 - Bruska nástrojů

Bruska nástrojů T8 staví přesnost broušení na maximální úroveň, a to díky stojanu  jenž je odlitý jako jeden kus. Toto zajišťuje minimální vůli na uložení univerzální opěry a poskytuje Vám to ty nejlepší podmínky k dosažení nejlepších výsledků broušení. Unikátní systém pohonu je velmi efektivní a udržuje konstantní otáčky motoru i při plném zatížení stroje. Originální brusný kámen Tormek skvěle brousí všechny druhy oceli, a to včetně oceli HSS. Bruska Tormek T8 obsahuje celou řadu propracovaných řešení, jako je systém aretace brusného kamene EzyLock, nádobku na vodu se systémem zdvihu pomocí točítka a oddělitelnou škrabku na nečistoty s integrovaným magnetem.

Tormek T-8 - Bruska nástrojů

Již 40 let se švédská firma TORMEK AB věnuje vývoji jednoho z nejefektivnějších systému broušení ručních nástrojů. Je jedno zda potřebujete brousit řezbářská dláta, truhlářská dláta a nástroje, nebo jen nástroje běžně používané v domácnosti, pro všechny požadavky má TORMEK odpověď v podobě jediněčných upínacích přípravků. Ty tvoří ve spojení s bruskou T8 a T4 ucelený celosvětově uznávaný systém broušení.


Patentovaný systém broušení nástrojů TORMEK poskytuje možnost brousit nástroje velmi kvalitně a díky unikátnímu systému přípravků jsou nástroje broušeny velmi přesně a pod požadovaným úhlem. Systém broušení umožňuje brousit i rozličně tvarovaná soustružnická a řezbářská dláta. Broušení nástrojů probíhá ve vodní lázni, což minimalizuje přehřívání materiálu a prodlužuje životnost ostří. Možnost změnit zrnitost brusného kamene v průběhu broušení, zakončení broušení na obtahovacím koženém kotouči.

7 let záruka

Produkt
Jméno a příjmení*
E-Mail*
Telefon*
Dotaz k produktu